Jedzenie z dowozem

Jedzenie z dowozem

Dostarczamy codziennie od 11.00 do 19.45

Zapraszamy do składania zamówień z dowozem pod wskazany adres na terenie Katowic oraz do wizyty w restauracji Pancake Heaven, przy ul. Drzymały 9. 

Co tydzień nasz szef kuchni przyrządza inne dania spoza stałego menu. Prosimy pytać o specjały szefa kuchni! Każdy nowy tydzień rozpoczynamy od świętowania pysznych pancakesów! W „pancakes poniedziałek” zestaw składający się z pancakes z cukrem pudrem oraz kawy kosztuje tylko 10 zł! To nie wszystko… We wtorek wszystkie naleśniki z kurczakiem są o 10% tańsze, a w środę obowiązuje promocja 10% na wszystkie dania z makaronem:)

Organizujemy urodzinowe lub komunijne przyjęcia, kinderbale, spotkania biznesowe czy firmowe. Zapewniamy smaczne menu, dostosowane do charakteru imprezy oraz wyobrażeń i marzeń:) A oto przykładowe warianty menu Pancake Heaven catering>

ZAMAWIASZ CO CHCESZ

– lunch do pracy i domu
– podwieczorek, kolacja

DOSTAWA GRATIS

Dotyczy zamówień telefonicznych od 30 zł.
tel.: 532 773 555

ZAMAWIASZ, JAK CHCESZ

– z odbiorem w Pancake Heaven
– z dowozem do 10 km od lokalu

PŁACISZ, JAK CHCESZ

– w lokalu gotówką i kartą
– on-line przelewem, przy odbiorze gotówką

Promocje / Wydarzenia

Sprawdzaj co nowego w Pancake Heaven

W naszym Niebie  dbamy o przyjemności naszych gości… nie tylko aniołów. Nawet dzieci  się tutaj nie nudzą i nie marudzą:) Przygotowujemy oferty promocyjne, serwujemy nietypowe dania w cyklu ,,Specjały Tygodnia” i od czasu do czasu organizujemy spotkania oraz koncerty muzyczne. O wszystkich wydarzeniach i promocjach informujemy tutaj – na naszej stronie www.pancakeheaven.pl oraz na naszym profilu na Facebook. Sprawdzaj na FB> 

SPECJAŁY TYGODNIA

Pancake Heaven zaprasza do degustacji specjałów szefa kuchni. Co tydzień inne, wyjątkowe dania w specjalnej cenie spoza głównego menu. Zapraszamy do składania zamówień z dowozem pod wskazany adres na terenie Katowic i wizyty w restauracji  przy ul. Drzymały 9.

PANCAKES PONIEDZIAŁKI

Od dzisiaj w Pancake Heaven  każdy nowy tydzień rozpoczynamy od  świętowania  dnia z pancakes – „pancakes poniedziałek”. W każdy poniedziałek zestaw składający się z pancakes z cukrem pudrem i dowolnym sosem oraz kawa kosztuje tylko – uwaga! – 10 zł. 

KURCZAK WTORKI

Zapraszamy  do restauracji Pancake Heaven na naleśniki z kurczakiem. W każdy wtorek serwujemy je z rabatem 10%. Naleśniki z kurczakiem to fantastyczny pomysł na unch, obiad czy kolację. Wpadajcie, kiedy głód was przyciśnie:) lub dzwoncie, by zamówić z dowozem.

 

MAKARONOWE ŚRODY

W każdą środę zapraszamy do Pancake Heaven na dania z makaronem w promocyjnej cenie. Wszystkie makarony tańsze o 10%.  Pamiętaj o makaronowych środach. Zamawiaj on-line lub przez telefon z dowozem albo wpadaj na obiad do Pancake Heaven.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Chcesz podzielić się opinią? Zadać pytanie odnośnie współpracy artystycznej albo organizacji imprezy? Napisz!
Szukasz pracy na stanowisku: kucharz, kelner/kelnerka, pomoc kuchenna? Napisz!

logo-ph

 

adres:
ul. Drzymały 9/1, Katowice

godziny otwarcia:
pn.-czw. 11.00-21.00
pt.-sb. 11.00-22.00
nd. 11.00-21.00

telefon:
532 773 555

e-mail:
kontakt@pancakeheaven.pl

Napisz do nas

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, wyłącznie do celów związanych z rejestracją zgłoszenia przez Pancake Heaven zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926).